KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165294

nr 1616 5294

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Etsningar, 5 st + 1 st färglitografi, Yttermått inklusive ram: 28x21-33x47 cm. Signerad

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:48:41

29/4 17:45:45 1      Vinnande bud

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme